Meist

Illustratsiooni autor Mihkel Rammu.


Kõrtsi talu puhkemaja on pereettevõte. Oleme  peo-ja majutusteenust pakkunud juba 26.a. Keskendume eelkõige gruppide teenindamisele (sünnipäevad, pulmad, kokkutulekud, ettevõtete suvepäevad jms), lisaks erinevad laagrid.  Siiani oleme teenust pakkunud  eelkõige suvisel perioodil, kuid tänu õhksoojuspumpadele saame hooaega varem alustada ja hiljem lõpetada.

Leaderi abiga soetasime 2018.a uued lauad, toolid ja kušetid, ahju, pliidi, nõudepesumasina, õuemööbli, välise katusealuse, aia, laste mängumaja ja jalgpalliplatsi. Maja on vana, ehitatud 1897.a ja vajab ühtelugu kõpitsemist.

Kuna meie pere koosneb peamiselt naistest: Ly, Marje ja Maarja, siis meile meeldib rohkem käsitöö kui ehitamine. Maarja on autistlik tüdruk ja  teeb palju käsitööd – tikib ja koob. Tema tikitud pildid ja padjad on ka puhkemaja tubades. Maarja Jõevee ja  Liivi Vainu  juhendamisel valmisid  tikitud kardinad ja 2018.a talvel-kevadel Lihula lilltikandis tekk ja raamitud pilt saali seinal. Majas on veel  arvatavasti saja-aastane Maarja vana-vanaema Lydia  tuniistehnikas heegeldatud ja ristpistes tikitud tekk.

Pitsid, linikud ja kuked-kanad on Ly heegeldatud ja  vanaema Marje õmbleb, mis vaja.  Perepoeg Mihkli hoole all on koduleht, niitmine, trimmerdamine jm hädavajalik.

Nii me elame. Igapäevase leiva toob lauale küll muu töö, kuid puhkemaja on hobi, kus kõik kaasa löövad, ka sõbrad.

Kontaktid

Kuke küla
Hanila, Lääneranna vald,
Pärnumaa
501 7564

Facebook

Facebook Pagelike Widget